Z życia parafii

V Niedziela Zwykła, 8/9 luty 2020 r.

Miniony tydzień

  1. Do wspólnoty parafialnej zostali przyjęci Oliwia Jastrzębska, Maria Skowrońska i Adam Wojewoda. . Niech przy wsparciu rodziców i rodziców chrzestnych wzrastają w łasce u Boga i ludzi.
  2. Ze wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: Regina Ziemba-Jerzewska i Zdzisław Kowalik. Rodzinom zmarłych składamy jeszcze raz wyrazy współczucia i zapewniamy jako wspólnota parafialna o modlitwie za Was i Waszych zmarłych.
  3. Na  spotkanie dla małżeństw przybyła 1 para małżeńska z 400 zaproszeń rozdanych w święto św. Rodziny oraz członkowie Domowego Kościoła, a na  spotkanie Rycerzy Kolumba przybyło trzech nowych Rycerzy.

Przyszły Tydzień

  1. We wtorek 11 lutego w Światowy Dzień Chorego Msza św. dla chorych i starszych połączona z udzieleniem sakramentu chorych i wręczeniem specjalnej pamiątki przyjęcia tego sakramentu będzie sprawowana o godz. 11.00.
  2. W środę 12 lutego zapraszamy członków Żywego Różańca na Mszę św. o godz. 18.00 i po niej na spotkanie formacyjne na plebanii.
  3. W czwartek 13 lutego na godz. 19.00 zapraszamy nauczycieli języka angielskiego na wspólne spotkanie na plebanii.  
  4. W piątek 14 lutego w ramach Mszy św. wieczornej połączonej z Koronką do Bożego Miłosierdzia będziemy się modlić przez wstawiennictwo św. Walentego – patrona miłości i zakochanych o dobry wybór przyszłego męża i żony. Zapraszamy szczególnie narzeczonych do tej modlitwy. Na wszystkie niewiasty w tym dniu czekać będzie niespodzianka.
  5. W sobotę 15 lutego o godz. 19.00 na plebanii posiedzenie Parafialnej Rady Ekonomicznej.
  6. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna. Zebrane fundusze przeznaczone będą na dokończenie remontów w biurze parafialnym, salce duszpasterskiej „Dzieciątka Jezus” i w pomieszczeniu Parafialnej Poradni Małżeńsko-Rodzinnej. Zachęcamy do ofiarności.
  7. Wszystkim parafianom, gościom, miłośnikom naszej parafii życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Solenizantom i Jubilatom przeżywającym swoje święto w tym tygodniu życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

ks. kan. dr hab. Franciszek Jabłoński, Proboszcz
ks. mgr Julian Wawrzyniak, Prefekt
Witkowo, 8 lutego 2020 r