Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i życia eucharystycznego

Szkoła Podstawowa nr 1

Klasa IIIa (2 maj 2021r.)

  1. Oliwier Banaszyński
  2. Szczepan Błachowiak
  3. Maria Ciesielska (zmiana terminu z 16 maja)
  4. Michał  Depczyński
  5. Antoni  Dziekański
  6. Amelia Gozdalska
  7. Zuzanna Gozdalska
  8. Wiktor Janas
  9. Antoni  Knast
  10. Amelia Kozłowska
  11. Jan Król
  12. Liliana Kryszak
  13. Sandra Michlak
  14. Jakub Stachowiak
  15. Szymon Franciszek Stańczak
  16. Fabian Marcel Stupczyński
  17. Aleksandra Świdzińska
  18. Ksawery Woroniecki

Klasa IIIb (16 maj 2021r.)

  1. Julia Bala
  2. Zuzanna Bala
  3. Sebastian Dziel
  4. Maksym Gaziński 
  5. Aleksandra Jankowska
  6. Gabriela Jóźwiak
  7. Karolina Korytek
  8. Lena Kral
  9. Wiktor Rybiński
  10. Michał Szcześniak
  11. Maria Zamiar 
  12. Damian Ziemichód
  13. Dawid Marszałek (z Gniezna)
  14. Tymoteusz Kuchta
  15. Valentino Szynkler          

Klasa IIIc (30 maj 2021r.)

  1. Michał  Andrzejaszek
  2. Martyna Buczkowska
  3. Michał  Bysikiewicz
  4. Damian Deska
  5. Marcelina Forszt
  6. Zofia Konieczka
  7. Oskar Konieczny
  8. Kaja Kostyszyn
  9. Jakub Kujawa
  10. Nikodem Kurkowski
  11. Jakub Majchrzak
  12. Szymon Nowaczyk
  13. Maja Skrzeszewska
  14. Wiktor  Szcześniak
  15. Maja Szymańska
  16. Maja  Trudzińska
  17. Gabriela Walczak

Szkoła Podstawowa nr 2

Klasa IIIa (9 maj 2021r.)

  1. Martyna Cicha
  2. Jakub Czyżewski
  3. Oliwia Dolata
  4. Jakub Domański
  5. Antoni Domeracki
  6. Roksana Drzewiecka
  7. Lena Magdalena Garstka
  8. Igor Gbur
  9. Szymon Gbur
  10. Oliwia Gibała
  11. Amelia Maria Górna
  12. Filip Grochowski
  13. Oliwia Joanna Milczarek
  14. Kacper Ratajszczak
  15. Luiza Rudnicka
  16. Jakub Apolinary Tubacki
  17. Damian Twardowski
  18. Dawid Krzysztof Wydra

Klasa IIIb (23 maj 2021r.)

  1. Kajetan Tomasz Gaziński
  2. Nikola  Jasik
  3. Borys Kapral
  4. Oliwia Stanisława Kocełak
  5. Julia Kokott
  6. Julia Kozieł (zmiana terminu z 9 maja)
  7. Jakub Krupa
  8. Katarzyna Malinowska
  9. Dominik Jan Nowicki
  10. Julia Rakowska
  11. Weronika Średzińska
  12. Natasza Maria Topolska
  13. Samanta Trzcińska
  14. Marcel Aleksander Zamiara

Klasa IIIc (6 czerwiec 2021 r.)

  1. Maria Brzuśkiewicz
  2. Oliwia  Chmielik
  3. Hanna Krystyna Depczyńska
  4. Mariusz Koziński (zmiana terminu z 9 maja)
  5. Patryk  Kwapich
  6. Jakub Krzysztof Liberski
  7. Gracjan Majchrzak
  8. Gabriel Kamil Marciniak
  9. Dominik Matynia
  10. Julia Nadolna
  11. Julia Niedzielska
  12. Bartłomiej Marcin Niewiadomski
  13. Antoni  Sowa
  14. Fabian Rafał Szoszorek
  15. Kacper Szymański
  16. Katarzyna Beata Tomczak
  17. Mikołaj Dominik Zwoliński