Intencje mszalne – Marzec

1.03.2020 r.
I Niedziela Wielkiego Postu

7:30
+  Kazimierz Chorn – od  syna Grzegorza z rodziną
9:00
+ Ludwik Rajzel – od chrześniaczki Anny z rodziną
+ Zefiryn Grzybowski – od Elżbiety i Jana Kasprzak
10:30
+ Jan Śruba – od bratanic Alicji, Marii i Moniki z rodzinami
Za parafian i duszpasterzy – odprawiana przez Misjonarza w Meksyku
12:00
+ Jan Parzyński – od wnuczki Angeliki z Bartoszem
Chrzest: Helena Genowefa Musiał, Blanka Barbara Słomka, Maria Bednarek
17:00
+ Stanisław Zieliński w 1. rocznicę śmierci

2.03.2020 r.
Poniedziałek

18:00
18.00 + Józef Rachmajda w 4. Rocznicę śmierci i zmarli Rodzice z obojga stron

3.03.2020 r.
Wtorek

8:00
+ Stanisław Kaźmierczak – od Marii Lech i Piotra z rodziną
18:00
+ Ludwik Rajzel – od Żony z rodziną

4.03.2020 r.
Środa
św. Kazimierza

8:00
+ Kazimierz Knast (im.) i zmarli z rodziny
18:00
Intencje do MB Nieustającej Pomocy – nowennowe
(poniżej)

5.03.2020 r.
Czwartek

8:00
+ Danuta Rykowska – od Barbary Chmielewskiej
18:00
+ Marek Subik (4. rocz. śmierci) i Donata Linkowska (3. rocz. śmierci)

6.03.2020 r.
Piątek
I Piątek Miesiąca

8:00
Wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata – Straż honorowa
18:00
Intencje do Bożego Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia
(poniżej)

7.03.2020 r.
Sobota
św. Perpetuy i Felicyty

8:00
Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi – Stowarzyszenie Żywy Różaniec
18:00
+ Władysław Janicki oraz Joanna i Florian Stachowscy
Chrzest: Krzysztof Poterski

8.03.2020 r.
II Niedziela Wielkiego Postu

7:30
+ Marianna (16. rocz. śmierci) i Wacław Fibikowscy
9:00
+ Helena (11. rocz. śmierci) i Stanisław Ptak
+ Łucja Piątek – od chrześniaka Stanisława z rodziną
10:30
+ Jan Wyszyński – od wnuka Michała z żoną
Za parafian i duszpasterzy – odprawiana przez Misjonarza w Meksyku
12:00
+ Janina Kryszak w 5. rocznicę śmierci
17:00
+ Mieczysław Wasilewski – od Dzieci z rodzinami

9.03.2020 r.
Poniedziałek

św. Franciszki Rzymianki

18:00
+ Tadeusz Frąckowiak – od koleżanek i kolegów syna Krzysztofa z „Konspolu”
+ Marian Górnik – od brata Henryka z żoną

10.03.2020 r.
Wtorek

8:00
+ Aniela, Jan, Władysław Wawrzynowicz i zmarli z rodziny Wawrzynowiczów i Pawlickich
18:00
+ Regina Zamiar – od syna Jana z rodziną

11.03.2020 r.
Środa

8:00
+ Stanisław Kaźmierczak – od Matki chrzestnej
18:00
Intencje do MB Nieustającej Pomocy – nowennowe
(poniżej)

12.03.2020 r.
Czwartek

8:00
+ Małgorzata Godoń (3. rocz. śmierci) i Rodzice z obojga stron
18:00
+ Regina Zamiar – od szwagierki Józefy

13.03.2020 r.
Piątek

8:00
+ Bożena Jóźwik (im.)
18:00
Intencje do Bożego Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia
(poniżej)

14.03.2020 r.
Sobota

8:00
+ Czesław Piasecki
18:00
+ Henryk Rutecki i zmarli z rodziny Ruteckich i Fronc

15.03.2020 r.
III Niedziela Wielkiego Postu

7:30
+ Krystyna, Zenon Gąsiorowscy oraz Danuta Gil i zmarli z rodziny Gąsiorowskich i Wawrzyniaków
9:00
+ Irena (2. rocz. śmierci), Weronika i Roman Janowczyk
10:30
+ Czesława Żelek — od Mieszkańców Mąkownicy
Za parafian i duszpasterzy — odprawiana przez Misjonarza w Meksyku
12:00
+ Kazimierz Chorn w 1. rocznicę śmierci
17:00
+ Patryk Kozłowski — od koleżanek Wiolety, Ewy i Anny

16.03.2020 r.
Poniedziałek

18:00
+ Janina Chmielewska — od Kuczyńskich z Małachowa

17.03.2020 r.
Wtorek
św. Patryka

8:00
+ Krystyna (8. rocz. śmierci) i Zenon Gąsiorowscy, zmarli z rodziny Gąsiorowskich i Wawrzyniaków oraz Danuta Gil
18:00
+ Józef, Józef Poniatowscy

18.03.2020 r.
Środa

św. Cyryla Jerozolimskiego

8:00
+ Stanisław Kaźmierczak – od kuzynki Hanny z rodziną
18:00
Intencje do MB Nieustającej Pomocy – nowennowe
(poniżej)

19.03.2020 r.
Czwartek
św. Józefa

8:00
+ Józef Foremski (im.)
18:00
+ Józef Andrzejewski oraz Zofia i Edmund Gielawscy
19:30
O Boże błogosławieństwo i opiekę św. Józefa dla wszystkich Mężczyzn z naszej parafii

20.03.2020 r.
Piątek

8:00
+ Stanisław Kaźmierczak – od Mireli, Józefa i Tomasza Deskowskich z rodzinami
18:00
Intencje do Bożego Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia
(poniżej)

21.03.2020 r.
Sobota

8:00
+ Barbara Łykowska — od siostry Natalii z rodziną
18:00
+ Jan Parzyński – od Andrzeja z rodziną

22.03.2020 r.
IV Niedziela Wielkiego Postu

7:30
+  Marianna, Daniel Staniszewscy i zmarli z rodziny Mielcarków
9:00
+ Ludwik Rajzel – od wnuka Michała z rodziną
+ Łucja Piątek – od Oli z rodziną
10:30
+ Jan Wyszyński – od wnuka Marcina z rodziną
Za parafian i duszpasterzy – odprawiana przez Misjonarza w Meksyku
12:00
+ Bożena i Michał Bednarek
17:00
+ Ks. Eugeniusz Nowak – od rodziny Walerczyków z Malenina

23.03.2020 r.
Poniedziałek
św. Turybiusza 

18:00
+ Eugeniusz Zieliński – od PHU Simson z Babiaka
+ Regina Zamiar – od wnuczki Ani z rodziną

24.03.2020 r.
Wtorek

8:00
+ Patryk Dobrzycki – od Ojca chrzestnego z rodziną
18:00
+  Janina Działak  – od wspólnoty mieszkańców bloku przy ul. Jasnej 55
+ Krystyna Grzegorzewicz (13. rocz. śmierci) oraz Wiktoria, Marian, Zygmunt Wentland

25.03.2020 r.
Środa
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8:00
+  Eugeniusz Zieliński – od rodziny Łagockich z Trzuskołonia
18:00
Intencje do MB Nieustającej Pomocy – nowennowe
(poniżej)

26.03.2020 r.
Czwartek

św. Józefa

8:00
+ Eugeniusz Zieliński – od rodziny Wesołowskich z Trzuskołonia
18:00
+ Regina Zamiar – od wnuka Mariusza z rodziną

27.03.2020 r.
Piątek

8:00
+ Marian Grześkowiak – od szwagra Mariana z rodziną
18:00
Intencje do Bożego Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia
(poniżej)

28.03.2020 r.
Sobota

8:00
+ Barbara Łykowska – od Teresy Grześkowiak z rodziną
18:00
+ Czesława w 1. rocznicę śmierci, Remigiusz Kolibaba

29.03.2020 r.
V Niedziela Wielkiego Postu

7:30
+ Ryszard Stefański – od córki z rodziną
9:00
+ Marek Antczak w 1. rocznicę śmierci
10:30
+ Eugeniusz Zieliński – od Krzysztofa i Urszuli Załęckich z rodziną z Pabianic
Za parafian i duszpasterzy – odprawiana przez Misjonarza w Meksyku
12:00
W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla Teresy i Henryka z okazji 50Iecia Sakramentu Małżeństwa
17:00
+ Patryk Kozłowski – od Magdaleny i Arkadiusza Chmielewskich z rodz.
+ Mieczysław Rzyski

30.03.2020 r.
Poniedziałek

18:00
+ Henryk, Czesława Marciniak
+ Bogumił Gierlotka – od rodziny Roszyków

31.03.2020 r.
Wtorek

8:00
Z okazji 80. urodzin męża Stanisława, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo
18:00
+ Regina Zamiar – od wnuka Tomasza z Magdą

INTENCJE MSZALNE – Msza św. z nowenną do MB Nieustającej Pomocy

Środa 4.03.2020 r. godz. 18:00

  1. W intencji papieskiej na marzec: Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.
  2. W intencji tych, którzy zamówili Msze św.
  3. O zdrowie dla męża Pawła
  4. O zdrowie dla wnuka Macieja z Torunia
  5. + Marianna (4. rocz. śmierci) i Henryk Pepczyńscy
  6. + Kazimiera Kawka (im.) i Wiktor Sadowski
  7. + Kazimierz Kidacki – od Żony
  8. + Andrzej Walkowski w 9 rocz. śmierci i zmarli z rodziny
  9. + Bogumiła Sikora – od Mamy
  10. + Teresa Chmielik – od rodziny Sadyś i Kowalskich
  11. + Marian Piniarski – od rodziny Krajniaków i Kiełczewskich
  12. + Anna Bartkowiak – od siostry Marii z mężem i synem Michałem
  13. + Roman Andrzejewski – od rodziny Kulińskich
  14. + Dawid Chmielewski – od cioci Teresy z rodziną
  15. + Bernard Konieczka – od Ireny i Stanisława Szczepańskich
  16. + Anna Tomczak – od Dyrekcji i Pracowników piekarni „Glanc” w Witkowie
  17. + Kazimiera Kołodziejczak – od córki Doroty, zięcia Mariana oraz wnuków Huberta, Julii Chruścickich
  18. + Jan Kapczyński – od Grażyny i Jerzego Adamiaków z rodziną
  19. + Paweł Świątek – od rodziny Nowakowskich i Malinowskich
  20. + Mirosław Okoński – od matki chrzestnej Krystyny z mężem i dziećmi

Środa 11.03.2020r. godz. 18:00

  1. W intencji papieskiej na marzec: Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.
  2. Z okazji 64. rocznicy urodzin Janiny z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
  3. O zdrowie dla całej rodziny.
  4. W intencji tych, którzy zamówili Msze św.
  5. + Tadeusz Sucholas – od Zofii Perlickiej z rodziną
  6. + Aniela i Leonard Zych
  7. + Barbara Łykowska – od Karoliny i Dawida
  8. + Bogumiła Sikora – od brata Jarosława z rodziną
  9. + Czesław Siwiński – od Stanisława z żoną i dziećmi
  10. + Dawid Chmielewski – od rodziny Wysota i Szymczak
  11. + Genowefa Gumienna – od Elżbiety i Ryszarda Wolniewińskich z rodziną
  12. + Marta Kasprzyk – od wnuczki Agnieszki z rodziną
  13. + Teresa Szczygielska – od Jolenty, Wiesławy i Renaty z rodzinami
  14. + Bernard Konieczka – od Dyrekcji i Pracowników piekarni „Glanc” w Witkowie
  15. + Ireneusz Kubiak w 9. rocznicę śmierci
  16. + Jan Kapczyński – od Marusi i Mariusza Rubasów
  17. + Maria Cichomska – od rodziny Pakułów i Wojtasików z Woleszczyna
  18. + Andrzej Różański – od siostrzenicy Agaty z rodziną
  19. + Zdzisława Jankowska – od siostry Dominiki z rodziną
  20. + Henryk Wojtkowiak – od rodziny Kubiaków
  21. + Ireneusz, Anna i Andrzej Majchrzak
  22. + Kazimiera i Paweł Szulc
  23. + Zdzisław Kowalik – od kuzynki Marii Szczepańskiej z rodziną
  24. + Stanisław Manuszak – od kuzynki Agaty Kędzierskiej z rodziną
  25. + Daniela Konieczka – od wnuczki Natalii z mężem Andrzejem
  26. + Stanisław Kozielski – od Grażyny i Stanisława Walczak
  27. + Mieczysław Janicki w 1. rocznicę śmierci – od żony

Środa 18.03.2020 r. godz. 18:00

  1. W intencji papieskiej na marzec: Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.
  2. W intencji tych, którzy zamówili Msze św.
  3. + Jan Pluciński – od kuzyna Jacka z rodziną
  4. + Tadeusz Sucholas – od Koła Pszczelarzy
  5. + Marian Kistowski i Apolonia Kaźmierczak (14. rocz. śmierci)
  6. _ Bogumiła Sikora – od chrześniaka Karola
  7. + Dawid Chmielewski – od rodziny Wranców z dziećmi z Ruchocinka
  8. + Józef Pawlak – z okazji imienin od Żony z rodziną
  9. + Anna Bartkowiak – od Flicińskich z ojcem
  10. + Czesław Kubiak – od chrześniaka Radosława z rodziną
  11. + Kazimiera Kołodziejczak – od syna Jarka z żoną
  12. + Bernard Konieczka – od Józefa Pietrowskiego z rodziną
  13. + Zdzisława Jankowska – od chrześniaczki Agnieszki z rodziną
  14. + Andrzej Domagała – od siostrzeńców Anny i Dawida z rodzinami
  15. + Henryk Wojtkowiak – od żony Marii
  16. + Gabrysia Petelska – od Tomasza Marciniaka z rodziną
  17. + Zdzisław Kowalik – od kuzynki Danuty Bednarek z rodziną
  18. + Lucyna Przybył – od Elżbiety i Marka Gawrońskich z rodziną
  19. + Mirosław Okoński – od Andrzeja Solarko
  20. + Maria Jankiewicz – od Jadwigi i Józefa Deskowskich z rodziną
  21. + Maria Kapczyńska – od rodziny Grześkowiaków z Kołaczkowa
  22. + Daniela Konieczka – od Janowiczów i Marii Lewandowicz
  23. Za dusze Kombatantów zmarłych i poległych oraz podopiecznych Koła Witkowo – od Jana Blaszyńskiego

Środa 25.03.2020 r. godz. 18:00

  1. W intencji papieskiej na marzec: Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.
  2. W intencji tych, którzy zamówili Msze św.
  3. + Tadeusz Frąckowiak – od Henryka …
  4. + Teresa Ciechowicz w 4. rocznicę śmierci
  5. + Barbara Łykowska – od rodziny Kasprzyków z Odrowąża
  6. + Bogumiła Sikora – od rodziny Zielińskich z Małachowa
  7. + Marian Piniarski – od kuzynki Małgorzaty z dziećmi i wnukami
  8. + Genowefa Gumienna – od rodziny Makowskich z Zieleńca
  9. + Henryk Wojtkowiak – od Brata z żoną
  10. + Lucyna Przybył – od Iwony i Krzysztofa Hoffmann z dziećmi
  11. + Zdzisław Kowalik– od chrześniaka Błażeja
  12. + Mirosław Okoński – od rodzin Arlety i Jacka Kobielskich, Marii i Henryka Kobielskich, Haliny i Daniela Kołodziejek oraz Władysława Kobielskiego
  13. + Stanisław Manuszak – od wnuków Natalii, Dawida i Patryka z rodzinami
  14. + Tadeusz Sucholas – od Urszuli Jóźwiak z rodziną
  15. + Jerzy Winiecki – od rodziny Mietlickich
  16. + Daniela Konieczna – od chrześniaczki Wiesławy z rodziną
  17. + Stanisław Kozielski – od Haliny i Ryszarda Nowakowskich z rodziną
  18. + Tadeusz Walczak – od Maroszków z Witkowa, Święcichowskich z dziećmi i Janowczyków z Gorzykowa z dziećmi
  19. + Teresa Brzezińska – od rodziny Sobczaków, Ireny i Tadeusza Janas, Leokadii oraz rodziny Kolasińskich

INTENCJE MSZALNE – Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

Piątek 6.03.2020 r. godz. 18:00

  1. O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Filipa, rodziców i rodzeństwa
  2. + Maria Jankiewicz – od rodziny Musidlaków z ul. Dębińskiej
  3. + Florian, Rozalia, Jerzy, Zbigniew, Dorota Wolniewińscy
  4. + Stanisław Manuszak – od Bolesławy i Stanisława Fraszczyk
  5. + Tadeusz Sucholas – od sąsiadów Kubackich
  6. + Marian (40 rocz. śmierci), Zofia, Leokadia i ks. Adam Knast
  7. + Mirosława Leśna – od Genowefy Leśnej z rodziną
  8. + Andrzej Domagała – od rodziny Ziębów i Chmielewskich
  9. + Lucjanna Krawiec – od Teresy Sztukomskiej z rodziną
  10. + Andrzej Różański – od siostry Iwony z mężem
  11. + Bernard Konieczka – od Marii z rodziną z Biechowa
  12. + Anna Bartkowiak – od Mieczysława Zielińskiego z żoną i Bożeny Wolniewińskiej z mężem
  13. + Marek Adamski – od Janki z dziećmi
  14. + Zofia Kościecha – od Eli z Mikołajem i Natanem
  15. + Dawid Chmielewski – od kolegów Pawła, Piotra z Darią, Krzysztofa Siwińskich z rodzicami
  16. + Genowefa Gumienna – od Ireny Szymańskiej
  17. + Jan Kapczyński – od sąsiadów Rosłańców z rodziną
  18. + Teresa Szczygielska – od rodziny Manuszaków oraz Mariusza i Dominiki z rodzinami
  19. + Hieronim Baszyński, Jerzy Winiecki, Sabina Muszalska, Barbara Podeszwicka – od Barbary i Jana Blaszyńskich

Piątek 13.03.2020 r. godz. 18:00

  1. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Teresy
  2. + Tadeusz Sucholas – od Sąsiadów z ul. Zielonej
  3. + Lidia Konieczka – od Elżbiety i Tadeusza Kowalików z rodziną
  4. + Stanisław Manuszak – od Krzysztofa Kaźmierczaka z rodziną
  5. + Mirosław Okoński – od chrześniaczki Małgosi
  6. + Czesław Kubiak – od Sąsiadów z ul. Rzemieślniczej
  7. + Henryk Wojtkowiak – od Marii i Zenona Janaszaków ze Strzałkowa
  8. + Marianna Maćkowiak – od Marii Głowacz z rodziną
  9. + Genowefa Gumienna – od rodziny Kaźmierskich i Putzów
  10. + Teresa Szczygielska – od wnuczki Agnieszki z rodziną
  11. + Jacek Chmielewski – od wnuka Antosia z mamą
  12. + Andrzej Różański – od rodziny Grobelnych, Rakoczy i Szcześniak
  13. + Andrzej Domagała – od Mamy i siostry Marleny z rodziną
  14. + Mieczysław Grondecki – od rodziny Szczepańskich i Kusterów
  15. + Daniela Konieczka – od sąsiadów Deskowskich
  16. + Ilona Łyskawińska – Dowczyńska – od rodziny Marleny i Rafała Łyskawińskich z dziećmi

Piątek 20.03.2020 r. godz. 18:00

  1. + Tadeusz Sucholas – od wnuka Filipa z rodziną
  2. + Lidia Konieczka – od chrześniaka Błażeja
  3. + Stanisław Manuszak – od Elżbiety i Huberta Wentland z rodziną
  4. + Andrzej Domagała – od syna Sebastiana z rodziną
  5. + Teresa Szczygielska – od kuzynki Melanii
  6. + Aniela, Stefan Trzaskawka
  7. + Jan Pluciński – od kuzyna Andrzeja Pawłowskiego z Katowic z rodziną
  8. + Czesław Mróz – od szwagra Stnisława z żoną i rodziny Forsztów
  9. + Henryk Wojtkowiak – od rodziny Kubasiaków
  10. + Józefa i i Michał Ewiak
  11. + Genowefa Gumienna – od rodziny Biczaków i Seweryny Maciejewskiej
  12. + Mirosława Leśna – od siostry Franciszki Janaszak
  13. + Jacek Chmielewski – od rodziny Kuczynskich z Małachowa
  14. + Eugeniusz Zieliński – od rodziny Deskowskich i Jędrzejaków
  15. + Jan Kapczyński – od koleżanek Heleny i Barbary
  16. + Marek Zawada – od pracowników i właścicieli firmy Konspol
  17. + Lucyna Przybył – od Matki chrzestnej z rodziną
  18. + Zdzisław Kowalik – od sąsiada Kazimierza Depczyńskiego z rodziną
  19. + Ryszard Paszkiewicz – od cioci Stefanii z rodziną
  20. + Władysław Majewski – Brzeziński w 2. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Szynklerów, Kwiatkowskich i Majewskich

Piątek 27.03.2020 r. godz. 18:00

  1. + Tadeusz Sucholas – od Janiny Piaseckiej i Renaty Grześkowiak z rodziną
  2. + Stanisław Manuszak – od Aliny Dolaty i rodziny Marciniaków
  3. + Krystyna Matyjak – od synów Piotra i Janusza
  4. + Kazimierz Walerus w 8. rocznicę śmierci
  5. +Teresa Szczygielska – od rodziny Gąsiorowskich i Gilów z Dębiny oraz Średzińskich z Ruchocinka
  6. + Kazimiera Kołodziejczak – od męża Zbigniewa
  7. + Henryk Wojtkowiak – od siostry Elżbiety z mężem
  8. + Zdzisław Kowalik – od Sąsiadów i rodziny Frąckowiaków i Pietraszaków
  9. + Irena Meller – od szwagierki Ireny z rodziną
  10. + Mirosław Okoński – od kuzynek Anielki i Eli z rodzinami
  11. + Jan Pluciński – od rodziny Zamiarów, Reselskich i Dolatów
  12. + Zygmunt Gąsiorek w 2. rocznicę śmierci
  13. + Henryk Grześkowiak – od sąsiadów Krzewińskich i Tadeusza Nowaka
  14. + Teresa Brzezińska – od dzieci Marianny i Stefana Piechowiak
  15. + Wiesław Bauza w 2. rocznicę śmierci
  16. + Jerzy Rakowski – od Wiesławy i Waldemara Kowalskich
  17. + Łucja Czerniejewska – od rodziny Knastów
  18. + Daniela Konieczka – od syna Zbyszka z żoną Dorotą