Miejscowości oraz ulice należące do parafii

 • Chłądowo
 • Dębina
 • Folwark
 • Głożyny
 • Huta Skorzęcka
 • Kamionka
 • Kołaczkowo
 • Małachowo Kępe
 • Małachowo Szemborowice
 • Małachowo Wierzbiczane
 • Małachowo Wierzbiczany
 • Małachowo Złych Miejsc
 • Malenin
 • Mąkownica
 • Piaski
 • Skorzęcin Huby
 • Strzyżewo
 • część Wiekowa
 • Witkowo
 • Witkówko
 • Osiedle Nr 1 – Ulice: Wrzesińska, Skośna, Ogrodowa, Cmentarna, Zielona, Strzałkowska, Poznańska, Wiejska, Tylna, Stary Rynek, Polna, Krótka, Parkowa, Spokojna, Jana Pawła II, Jasna od nr 1 do 49 (tj. w części nie związanej z Wojskową Administracją Mieszkań), Wodociągowa, Szmaragdowa.
 • Osiedle Nr 2 – Ulice: Powstańców Wlkp., Sportowa, Szkolna, Oświatowa, Komisji Edukacji Narodowej, Harcerska, Zuchów, Gimnazjalna, Prosta.
 • Osiedle Nr 3 – Ulice: Czerniejewska od nr 1-6, 8, 10, 12, 13A, 14, 18-32A, Gnieźnieńska, Dworcowa, Park Kościuszki, Kosynierów Miłosławskich (do ul. Skorzęckiej), Północna, Rzemieślnicza, Młyńska, Nowa, Osiedlowa, Wincentego Witosa, Armii Poznań, Żwirki i Wigury na odcinku od ul. Gnieźnieńskiej do ul. Czerniejewskiej, Wschodnia, Zachodnia, Piwna, Słowiańska, Piastowska, Bolesława Chrobrego, Szampańska, Zacisze, Rumowa, Wiosenna.
 • Osiedle Nr 4 – Ulice: Łąkowa, Kwiatowa, Topolowa, Dębińska, Warszawska, Słoneczna, Leśna, Sosnowa, Modrzewiowa, Powidzka, Akacjowa, Brzozowa, Zakole, Jodłowa, Skorzęcka, Jesionowa, Wierzbowa, Bajeczna, Kosynierów Miłosławskich w części od Skorzęckiej w kierunku Powidza.
 • Osiedle Nr 5 im. Lotnictwa Polskiego – Ulice: Pułkownika Hynka, Jasna nr 51-59, Żwirki i Wigury w części do ul. Czerniejewskiej, Słowackiego, Mickiewicza, Czemiejewska nr 7, 9, 11, 16, 16A, Wojska Polskiego, Lotnicza, Braci Łukowskich, Piękna, Pogodna, Radosna, Różana, Magnoliowa, Dojazdowa.