Z życia wspólnoty parafialnej
VI Niedziela Wielkanocna
8/9 maj 2021 r.

Bóg jest miłością
Copyright ©: Parafia pw. św. Mikołaja w Witkowie
Miniony tydzień:
- Do wspólnoty parafialnej został przyjęty: Marcel Marwitz. Do Domu Ojca odeszli: Jan Deska oraz Maria Kubiak (Poznań).
Przyszły Tydzień:
- W czwartek 13 maja o godz. 20.00 Nabożeństwo fatimskie. W tym dniu przypada 32. rocznica święceń kapłańskich ks. Profesora. 13 maja 1989 r. w gnieźnieńskiej archikatedrze zostało wyświęconych 25. kapłanów.
- W piątek 14 maja o godz. 16.00 nabożeństwo pokutne i spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Grupa 3.
- W przyszłą niedzielę 16 maja Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz wspomnienie św. Peregryna- męczennika, pierwszego Biskupa z Auxerre (Francja), którego relikwie znajdują się w naszym kościele.
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Witkowie zaprasza na DRZWI OTWARTE on line. Transmisja rozpocznie się 10 maja br. o godz. 17:00 na szkolnym facebooku ZSP.
Niedziela:
- Zapraszamy do parafialnej kawiarenki, w której prowadzona jest sprzedaż domowych wypieków i kawy na wynos wykonane przez Żony Rycerzy Kolumba. Celem tego działania jest pozyskanie funduszy na opłacenie zamówionego i wykonanego już kamienia upamiętniającego dzieci nienarodzone i utracone.
- Zachęcamy do zakupu „Przewodnika Katolickiego” (6zł).
Wszystkim Drogim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże!
ks. kan. dr hab. Franciszek Jabłoński, Proboszcz
ks. mgr Julian Wawrzyniak, Prefekt
Witkowo, 8/9 maj 2021 r.