I Komunia św. 2022

Grupa I – SP1 kl. 3A

  1. Borys Kornelia Zofia
  2. Burda Marcin
  3. Frąckowiak Bartosz
  4. Gbur Witold
  5. Głaczyński Marcel
  6. Horn Krzysztof
  7. Kaźmierczak Igor
  8. Kierzkowski Maksym
  9. Kobielska Maja
  10. Kowalska Julia
  11. Majchrzak Bartosz
  12. Majchrzak Wojciech Michał
  13. Młodzińska Lena
  14. Możejko Zuzanna
  15. Nowaczyk Nikodem Damian
  16. Nowakowski Antoni
  17. Pietrucha Krzysztof
  18. Sowa Bartosz
  19. Sucholas Antoni
  20. Szeszycka Maja
  21. Ścigocki Dorian Michał
  22. Średziński Oliwier
  23. Tyc Tomasz
  24. Włodarczyk Julia
  25. Woźniak Wojciech Józef

Grupa II – SP1 kl. 3B

  1. Andrzejewski Fabian Zenon
  2. Bełdzikowski Kacper
  3. Chęś Antonina
  4. Chojnacki Maciej
  5. Kozielski Mateusz
  6. Krzewińska Gabriela
  7. Kujańska Aleksandra
  8. Nostadt-Romianowski Zachary
  9. Przybylski Jakub
  10. Rudczak Nikodem
  11. Sip Marek Filip
  12. Śniegowski Alan Fabian
  13. Tomczak Kornelia Anna
  14. Trzcińska Emilia
  15. Wiśniewski Dominik
  16. Wydra Mikołaj
  17. Zamiara Blanka
  18. Zawieja Jagoda Weronika
  19. Zduńczyk Nadia
  20. Zych Aleksandra

Grupa III – SP2 kl. 3A

  1. Bandosz Nikodem
  2. Chmielewski Adam
  3. Hoffmann Alicja
  4. Jankowska Maja
  5. Schelenz Dominika
  6. Sytek Sebastian
  7. Szmańda Olga
  8. Szreiber Jakub
  9. Święcichowka Kornelia
  10. Woźniak Aleksandra
  11. Wrzosek  Aleksander Jan

Grupa IV – SP2 kl. 3B

  1. Barabasz Mateusz
  2. Chęś Adam
  3. Cieślicki Nikodem
  4. Dobek Oliwier Adam
  5. Giszczyński Kacper
  6. Głębocka Amelia
  7. Kaszyński Dominik
  8. Kowalik Oliwier
  9. Kowalska Liwia Anna
  10. Koziński Nikodem
  11. Łaś Anastazja
  12. Nowak Zofia
  13. Szoszorek Natan Rafał
  14. Wareńczak Marcel

Grupa V – SP2 kl. 3C

  1. Bednarek Jakub Andrzej
  2. Bogusz Filip
  3. Dobrzycka Natalia
  4. Dopierała Wojciech
  5. Galicka Alicja
  6. Kistowski Wojciech
  7. Łuczak-Wysocka Julia
  8. Niklewicz Brajan Łukasz
  9. Pietrzak Tymoteusz
  10. Podlawska Zuzanna
  11. Somerfeld Magdalena
  12. Stelmaszyk Grzegorz
  13. Wit Filip
  14. Zawodny Szymon

Grupa VI – SP2 kl. 3D

  1. Hyżak Lena Michalina
  2. Kaczorowska Weronika
  3. Kokott Amelia Maria
  4. Kozica Gabriela Weronika
  5. Kozłowska Julia
  6. Ławniczak Filip
  7. Majewski Mikołaj
  8. Małecki Oliwier
  9. Paluch Mateusz
  10. Pepłoński Cyprian
  11. Soppa Wojciech
  12. Tyczka Szymon
  13. Wyrębek Marcin