Bierzmowani 2023 – Klasy VIII

Grupa I (Ilona Musidlak)

Spotkania:
Listopad do ustalenia; 11.10,.21r. 6.12.21r., 24.01.22r., 7.03.22r., 25.04.22r., 6.06.22r.

  1. Kędzierska Barbara
  2. Kozłowska Wiktoria
  3. Macioszek Weronika
  4. Mierzejewski Dawid
  5. Rydyger Anna
  6. Spychała Kacper
  7. Święcicka Julia
  8. Włodarczyk Dawid Tomasz
  9. Zakrzewska Antonina Kamila

Grupa II (Justyna Nowakowska)

Spotkania:
Listopad do ustalenia; 25.10.21 r., 31.01.22r., 14.03.22r., 2.05.22r., 13.06.22r.

  1. Adamski Alan Paweł
  2. Goździewska Jessica Zofia
  3. Łukasiewicz Martyna
  4. Olejniczak Szymon
  5. Plucińska Zuzanna Bogumiła
  6. Szubczyńska Nikola
  7. Szymańska Maja Anna
  8. Wojciechowski Kacper
  9. Zamiar Weronika Olga

Grupa III (Mariola Marciniak)

Spotkania:
Październik i listopad do ustalenia; 20.12.21r., 7.02.22r., 21.03.22r., 9.05.22r., 20.06.22r.

  1. Minior Karolina
  2. Nowiński Jakub
  3. Pawłowska Michalina
  4. Pustelnik Zofia Maria
  5. Walczewski Sebastian
  6. Wiśniewski Miłosz Mateusz
  7. Zieńczyk Filip Piotr

Grupa IV (Mirosława Markiewicz)

Spotkania:
25.10.21r., 15.11.21r., 14.02.22r., 28.03.22r., 16.05.22r., 27.06.22r.

  1. Bauza Oliwier Wojciech
  2. Budzyń Filip
  3. Groblewski Jakub
  4. Kokott Kamil Rafał
  5. Kryszak Mateusz
  6. Popek Jakub
  7. Szymczak Franciszek
  8. Szcześniak Hanna

Grupa V (Sylwia Kuczyńska)

Spotkania:
4.10.21r., 22.11.21r., 10.01.22r., 4.04.22r., 23.05.22r., 4.07.22r.

  1. Bajer Alan
  2. Bednarek Karolina
  3. Gibała Kacper
  4. Jagła Martyna
  5. Jaworska Marianna  
  6. Lipiński Krystian
  7. Małecka Wiktoria
  8. Stondzik Aleksandra

Grupa VI (Wojciech Kędzierski)

Spotkania:
11.10.21r., 29.11.21r., 17.01.22r., 28.02.22r., 11.04.22r.,  11.07.22r.

  1. Adamczewski Nikodem Roman
  2. Bielacka Lilianna
  3. Burda Mateusz
  4. Kaźmierczak Klaudia
  5. Krajniak Jakub
  6. Szymańska Agata
  7. Walczewski Filip
  8. Wojtenko Wojciech

Grupa VII (Aneta Kozanecka)

Spotkania:
18.10.21r., 8.11.21r., 13.12.21r., 3.01.22r.,21.02.22r., 30.05.22r.

  1. Gruszczyńska Marlena Joanna
  2. Kasprzyk Oliwia
  3. Nowicka Emelia
  4. Słomka Emilia Aleksandra
  5. Somerfeld Julia
  6. Sytek Konrad
  7. Świdzińska Zuzanna