I Komunia święta – 2021 r.

2 maj 2021r.

  1. Oliwier Banaszyński
  2. Szczepan Błachowiak
  3. Maria Ciesielska (zmiana terminu z 16 maja)
  4. Michał  Depczyński
  5. Antoni  Dziekański
  6. Amelia Gozdalska
  7. Zuzanna Gozdalska
  8. Wiktor Janas
  9. Antoni  Knast
  10. Amelia Kozłowska
  11. Jan Król
  12. Liliana Kryszak
  13. Sandra Michlak
  14. Jakub Stachowiak
  15. Szymon Franciszek Stańczak
  16. Fabian Marcel Stupczyński
  17. Aleksandra Świdzińska
  18. Ksawery Woroniecki

9 maj 2021r.

  1. Martyna Cicha
  2. Jakub Czyżewski
  3. Oliwia Dolata
  4. Jakub Domański
  5. Antoni Domeracki
  6. Roksana Drzewiecka
  7. Lena Magdalena Garstka
  8. Igor GburSzymon Gbur
  9. Oliwia Gibała
  10. Amelia Maria Górna
  11. Filip Grochowski
  12. Oliwia Joanna Milczarek
  13. Kacper Ratajszczak
  14. Luiza Rudnicka
  15. Jakub Apolinary Tubacki
  16. Damian Twardowski
  17. Dawid Krzysztof Wydra

16 maj 2021r.

  1. Julia Bala
  2. Zuzanna Bala
  3. Sebastian Dziel
  4. Maksym Gaziński 
  5. Aleksandra Jankowska
  6. Gabriela Jóźwiak
  7. Karolina Korytek
  8. Lena Kral
  9. Wiktor Rybiński
  10. Michał Szcześniak
  11. Maria Zamiar 
  12. Damian Ziemichód
  13. Tymoteusz Kuchta
  14. Valentino Szynkler          

23 maj 2021r.

  1. Kajetan Tomasz Gaziński
  2. Nikola Jasik
  3. Borys Kapral
  4. Oliwia Stanisława Kocełak
  5. Julia Kokott
  6. Julia Kozieł
  7. Jakub Krupa
  8. Katarzyna Malinowska
  9. Dominik Jan Nowicki
  10. Julia Rakowska
  11. Weronika Średzińska
  12. Natasza Maria Topolska
  13. Samanta Trzcińska
  14. Marcel Aleksander Zamiara

30 maj 2021r.

  1. Michał  Andrzejaszek
  2. Martyna Buczkowska
  3. Michał  Bysikiewicz
  4. Damian Deska
  5. Marcelina Forszt
  6. Zofia Konieczka
  7. Oskar Konieczny
  8. Kaja Kostyszyn
  9. Nikodem Kurkowski
  10. Jakub Majchrzak
  11. Szymon Nowaczyk
  12. Maja Skrzeszewska
  13. Wiktor  Szcześniak
  14. Maja Szymańska
  15. Maja  Trudzińska
  16. Gabriela Walczak

6 czerwiec 2021 r.

  1. Maria Brzuśkiewicz
  2. Oliwia  Chmielik
  3. Hanna Krystyna Depczyńska
  4. Kacper Dominik
  5. Mariusz Koziński
  6. Jakub Kujawa
  7. Patryk  Kwapich
  8. Jakub Krzysztof Liberski
  9. Gracjan Majchrzak
  10. Gabriel Kamil Marciniak
  11. Dominik Matynia
  12. Julia Nadolna
  13. Julia Niedzielska
  14. Bartłomiej Marcin Niewiadomski
  15. Antoni  Sowa
  16. Fabian Rafał Szoszorek
  17. Kacper Szymański
  18. Katarzyna Beata Tomczak
  19. Mikołaj Dominik Zwoliński

I Komunia święta – 2020

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pierwsza-komunia-swieta.png

13 wrzesień

  1. Borowska Amelia
  2. Brzymyszkiewicz Gabriel
  3. Gołygowski Oliwier
  4. Gwiaździńska Dominika
  5. Hołoga Patryk
  6. Kamińska Blanka
  7. Kaszyński Gracjan
  8. Kotecka Klara
  9. Łyskawińska Maja Anna
  10. Majewski Kacper
  11. Prokopowicz Antonina
  12. Reszel Edyta
  13. Roszkowiak Malwina
  14. Seremak Karina

20 wrzesień

  1. Dutko Nikodem
  2. Gil Amelia Weronika
  3. Goździewska Natasza
  4. Jaszczak Joanna
  5. Kaźmierczak Zuzanna Teresa
  6. Kołtun Julita
  7. Kujańska Marta
  8. Orchowski Filip
  9. Pokrzycki Mikołaj
  10. Skulmowska Maja Katarzyna
  11. Stasiak Dorian Leszek
  12. Staszak Jakub
  13. Staszkiewicz Mikołaj
  14. Syc Kaja Agnieszka
  15. Wełnowska Kinga
  16. Wietrzychowski Mikołaj
  17. Sterling Hanna

27 wrzesień

  1. Burzyński Jakub
  2. Induła Lena
  3. Kaźmierczak Amelia
  4. Kiel Hubert
  5. Konecka Oliwia
  6. Krzysztoń Anna
  7. Łaś Karol
  8. Małecka Berenika
  9. Miechowicz Wojciech
  10. Mielcarek Aleks
  11. Pniewski Patryk
  12. Sierszulska Laura
  13. Słomka Martyna
  14. Tłoczyński Jakub
  15. Tomaszewska Antonina
  16. Zaborniak Filip

4 październik

  1. Adamczewska Maja
  2. Adamczewski Olaf
  3. Dominiak Amelia
  4. Dranikowski Hubert
  5. Głaczyński Oliwier
  6. Gromadzińska Ewelina
  7. Kasprzak Michał
  8. Krajniak Igor
  9. Kubacki Bartosz
  10. Losik Dorota
  11. Marszałek Aleks
  12. Matczak Sebastian
  13. Nowak Julian
  14. Paluch Miłosz
  15. Pawlik Oliwier
  16. Rasała Antoni
  17. Rasała Franciszek
  18. Walczak Marcel
  19. Wasielewski Piotr
  20. Wojdak Natan
  21. Zawieja Szymon
  22. Zieliński Oliwier

11 październik

  1. Horn Weronika
  2. Jankowska Zofia
  3. Kozieł Jakub
  4. Kulczak Agata
  5. Łasiński Tymon
  6. Łopata Julian
  7. Łykowski Bartosz
  8. Mąkowska Jagoda
  9. Nawrocka Weronika
  10. Nowak Maja
  11. Przybylski Wiktor
  12. Przybyś Weronika
  13. Sierszulska Joanna
  14. Stefański Bartosz
  15. Szcześniak Alan
  16. Warkocka Klara
  17. Woźniak Paweł
  18. Średziński Kacper

I Komunia święta – 26 maj 2019 r.

  1. Biernacka Nadia
  2. Błachowiak Konrad
  3. Herman Martyna
  4. Kamińska Aleksandra
  5. Kistowski Jan
  6. Knap Michał
  7. Kukawa Mateusz
  8. Nowak Szymon
  9. Rosiński Jakub
  10. Staniszewska Sandra
  11. Khan Sebastian Jusef
  12. Khan Jasmina Teodozja
  13. Baranowska Amelia
  14. Brewko Hanna
  15. Bukowski Kamil Michał
  16. Głowacki Filip 
  17. Jabłońska Anna Maria
  18. Kapczyńska Martyna
  19. Kobylarek Michał
  20. Kocełak Mateusz
  21. Kokott Piotr
  22. Krauze Julia
  23. Kruk Igor
  24. Łuczak Natalia
  25. Marmurowicz Nadia
  26. Nawrocka Gabriela
  27. Niemczewska Aneta
  28. Polak Wojciech
  29. Polowiec Julia
  30. Popławska Nadia
  31. Rosłaniec Dominika
  32. Saskowski Aron Szymon
  33. Ziemba Wiktoria